Zajęcia feryjne w OK w Wierzawicach

Czas spędzony podczas ferii zimowych nie musi być nudny. Tym bardziej, że nie można liczyć na opady śniegu, które z pewnością urozmaiciłyby dzieciom wolne dni. Z całą pewnością nie było nudno 22.01.2020r. w Ośrodku Kultury w Wierzawicach, gdzie przy współpracy z Biblioteką Publiczną w Wierzawicach odbyły się kolejne zajęcia w ramach ferii zimowych dla dzieci i młodzieży.

Uczestnicy podzieleni na grupy rozwiązywali krzyżówki, rebusy dotyczące postaci z bajek, dobierali słowa w tytuły książek. Zajęcia te były bardzo ciekawe i pełne pozytywnych emocji i zdrowej rywalizacji. Na koniec zajęć dzieci otrzymały nagrody za udział w konkursach. Celem zajęć było kształtowanie logicznego myślenia, rozwijanie umiejętności wypowiadania się na dany temat, współpracy w grupie rówieśniczej i koncentracji poprzez zabawę.