Zajęcia teatralne i taneczne w Wierzawicach

Zajęcia teatralne – teatr uczy, bawi i wychowuje. Zajęcia teatralne stanowią szczególną formę aktywności i ekspresji twórczej dzieci. Zajęcia teatralne wpływają korzystnie na wszechstronny rozwój dziecka, stanowią również uzupełnienie treści programowych, sprzyjają poszerzaniu i utrwalaniu wiadomości.

Zabawa w teatr jest wspaniałym pomysłem na dobre spędzenie czasu wolnego. Teatr stwarza dobrą atmosferę grupową i spełnia funkcję terapeutyczną. W Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbywają się zajęcia teatralne w środy o godz. 15.30 prowadzone przez instr. Danutę Danak. W każdy czwartek o godz. 15.45 zapraszamy dzieci na zajęcia taneczne prowadzone przez choreografa panią Karolinę Majdan. Serdecznie zapraszamy.