Zajęcia techniczne pt. Zimowa stołówka – karmniki dla ptaków w Dębnie

31 października w Ośrodku Kultury w Dębnie pod czujnym okiem pana Andrzeja Bochenka odbyły się zajęcia techniczne pt. Zimowa stołówka-karmniki dla ptaków. Na zajęcia przygotowaliśmy potrzebne narzędzia oraz materiał. Dzieciaki z wielką ochota zabrały się do pracy i samodzielnie zbijały kolejne elementy za pomocą młotka i gwoździków, duża frajdę sprawiło dzieciakom używanie wkrętarki oczywiście pod stała kontrola pana Andrzeja. Aby nasze karmniki wyglądały ciekawiej do dekoracji użyliśmy kory i mchu które dzieci przyklejały bardzo dobrze im znaną metoda klejenia na gorąca. Gotowe karmniki każdy zabrał ze sobą i powiesił w swoim ogrodzie, z pewnością w zimie głodne ptaszki znajdą tam  małe co nieco. Bardzo dziękujemy Panu Andrzejowi za profesjonalna lekcje robienia karmników a Panu Januszowi Styczyńskiemu za materiał potrzebny do ich wykonania.