Zajęcia w OK w Chałupkach Dębniańskich

Każdy ma swoją podróż życia,
Mijają stacje życiowe, jedne szare,inne zaś kolorowe,
Lecz nie ważny jest luksus w życiu człowieka,
Bo sensem tej podróży jest miłość do drugiego człowieka.

Martyna Kamińska.

W Ośrodku Kultury w Chałupkach Dębniańskich młodzież należąca do zespołu „Canta Rhei” ma wiele pomysłów, więc nadal spotyka się na próbach aranżując bardzo różne i ważne utwory tj.(patriotyczne, rocznicowe, religijne, wielkopostne, Maryjne). Zespół często występuje na okolicznych imprezach, a opiekunem jak również instruktorem zespołu jest zawsze ta sama bardzo zaangażowana pani Ela Wnęk. Spotykanie się młodzieży na zajęciach twórczych poszerza wrażliwość zarówno artystyczną i muzyczną. Pokazywanie słuchającym muzycznego czaru zarówno w piosenkach jak też religijnych pieśniach. Młodzież swoim zaangażowaniem i solidną pracą uczula słuchających wrażliwością i przenosi w muzyczną podróż. Ta twórcza praca jest jakby ukłonem w stronę publiczności, bo w repertuarze możne znaleźć swój ulubiony utwór lub piosenkę. Zespołowi „Canta Rhei” życzymy wiele sukcesów na dalszą drogę ich twórczej pracy.