Zajęcia z Bum Bum Rurkami w Wierzawicach

12 października w Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbyły się  po raz kolejny zajęcia rytmiczno-muzyczne z  „Bum bum rurkami”, które poprowadził pan Paweł. To był wyjątkowy dzień dla uczniów klasy III z ZS w Wierzawicach, ponieważ dzieci po raz pierwszy miały okazję poznać ten nietypowy instrument muzyczny. Pan Paweł okazał się doskonałym przewodnikiem, który wprowadził je w tajniki muzyki za pomocą tych magicznych rurek. Pasja i zaangażowanie pana Pawła sprawiły, że te zajęcia były nie tylko edukacyjne, ale także pełne radości i inspiracji –  dziękujemy. Wyrażamy naszą wdzięczność Paniom Czesławie Duda, Joannie Kordas, Darii Wojnar z Zespołu Szkół w Wierzawicach za otwartość i zaangażowanie. Dziękujemy Dyrekcji ZS w Wierzawicach za współpracę, dzięki której możemy stworzyć inspirujące środowisko dla dzieci.