Zajęcia z okazji Dnia Matki w Wierzawicach

Ośrodek Kultury w Wierzawicach dnia 24.05.2024r. zorganizował zajęcia dla przedszkolaków z okazji Dnia Mamy. Pięciolatki z przedszkola w Wierzawicach, miały okazję wykonać kreatywne prace przedstawiające wizerunek swojej mamy. Każde dziecko otrzymało balonik , który miał posłużyć jako baza do stworzenia portretu 3D. Wyzwanie było nie małe gdyż balonik zmienić się miał w odzwierciedlenie ukochanej mamy. Maluchy z zapałem przystąpiły do pracy, dopasowując oczy, usta, włosy a nawet makijaż z niezwykłą precyzją.
Uwielbienie i miłość jaką dzieci darzą swoje mamy, była wyczuwalna na każdym kroku .
Każde dziecko wkładało w swoją pracę całe serce, starając się jak najlepiej oddać wygląd swojej mamy.
Gdy prace były gotowe dzieci z dumą prezentowały swoje dzieła, a wracając do przedszkola niosły jak największy skarb.
Zajęcia były nie tylko świetną okazją do rozwijania kreatywności maluchów, ale także do wyrażania miłości i wdzięczności dla mam, które są najważniejszymi osobami w ich życiu.
Podziękowania kierujemy do opiekunów pani Eweliny Urban, pani Aleksandry Ślanda za zaangażowanie i wsparcie podczas zajęć.