Gminny Ośrodek Kultury Gminy Leżajsk

Zajęcie detektywistyczne w Starym Mieście

Zajęcie detektywistyczne w Starym Mieście

Dzisiaj w Domu Kultury unosił się przepyszny zapach owoców i chrupiących tostów!
W ramach zajęć detektywistycznych, prowadzonych przez pana Tomasza Potejko, dzieci miały okazję odkrywać… tajniki kuchni! Tym razem spotkanie odbyło się w naszej kuchni, gdzie uczestnicy samodzielnie przygotowywali wyjątkowe „Kanapki Detektywa”.
Każde dziecko stworzyło własną, niepowtarzalną kanapkę lub tosta. Mali kucharze sami myli owoce, kroili składniki i komponowali swoje pyszne przekąski. Było przy tym mnóstwo śmiechu i świetnej zabawy, czego najlepszym dowodem są kolorowe, uśmiechnięte buzie umazane Nutellą i serkiem.
Zajęcia sprawiły dzieciom ogromną radość – było gwarno, wesoło i bardzo smacznie!
Serdecznie dziękujemy Bajkolandii za zorganizowanie tych wyjątkowych warsztatów oraz za dostarczenie wszystkich pysznych składników.