Zakończenie lata w Maleniskach

Letni wypoczynek nie trwa wiecznie, dlatego Ośrodek Kultury w Maleniskach w dniu 27 sierpnia zorganizował ostatnią na tych wakacjach imprezę dedykowaną dzieciom. Tego dnia odbyła się wspólna zabawa na świeżym powietrzu, która była doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu z rodziną. Najciekawszą atrakcją sobotniego popołudnia był pokaz tresury psa służbowego z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku. Suczka Dżina skradła serca wszystkich uczestników pikniku. Dla najbardziej roztańczonych przygrywał DJ Max. Podczas pikniku nie zabrakło również poczęstunku. Dla wszystkich dzieci organizatorzy zapewnili kiełbaski oraz lody. Wspólne świętowanie zakończenia wakacji na długo pozostanie w naszej pamięci.