Zakończenie roku szkolnego w Piskorowicach

18 i 19 czerwca 2019 roku Ośrodek Kultury w Piskorowicach zaroił się od dzieci i młodzieży. Ze względu na remont prowadzony w Zespole Szkół w Piskorowicach zakończenie roku odbyło się w naszym Ośrodku Kultury. Zaczęło się od wielkich przygotowań już 17 czerwca bo na zakończenie roku trzeba wszystko dopiąć na ostatni guzik.

19 czerwca zakończenie roku mieli uczniowie ósmej klasy i uczniowie trzeciej klasy gimnazjum. Tego samego dnia popołudniu uczniowie mieli swój Komers, który rozpoczęli Polonezem. Następnie pod grzybkiem mieli zabawę taneczną a w Ośrodku Kultury poczęstunek. 19 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego 2018/19 dla całej społeczności Szkolnej. Była uroczysta Akademia i rozdanie wyróżnień. Wszystkim zaangażowanym w przygotowania dziękujemy.