Zespoły ze Starego Miasta na Festiwalu Kolęd

18 stycznia 2024 to wyjątkowy dzień dla Ośrodka Kultury w Starym Mieście. To wszystko za sprawą cudownych dzieciaczków, które swój wolny czas spędzają na rozwijaniu pasji i  umiejętności w naszym Ośrodku.
Zespół „Tramelka” o wieloletniej tradycji, pod okiem Czesławy Kostek zdobył dzisiaj pierwsze miejsce na Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Wierzawicach, zaś  nowo powstały Zespół „Słowiczki” wyróżnienie. Są to pierwsze nagrody zdobyte przez zespoły działające w naszym Ośrodku Kultury.   Największą nagrodą jednak dla nas było samo uczestnictwo w tak wspaniałym wydarzeniu. Atmosfera przyjaźni, wzajemnego wsparcia i radości towarzyszyła nam przez cały koncert. Z całego serca dziękujemy organizatorom za wspólne kolędowanie!