W dniu 14 maja zajęciach było trochę ziemi na rękach, trochę farby na stole i masa radości.
Dzieci własnoręcznie przygotowywały skrzynki do sadzenia – najpierw malowanie, potem ziemia i wspólna praca przy tworzeniu naszego małego zielonego kącika.
To nie tylko świetna zabawa, ale też nauka cierpliwości, dbania o rośliny i współpracy. Teraz czekamy na pierwsze efekty