Zimowa Poniewierka w Brzózie Królewskiej

Kolejna edycja Zimowej Poniewierki za nami. 18 stycznia 2020 r. blisko 600 biegaczy zmierzyło swoje siły na różnych dystansach. Zawodnicy mogli wykazać się również w nordic walkingu, sztafetach, biegu na orientację, biegach dla dzieci. Oprócz medali i nagród na zawodników czekały leśne trasy, piękne widoki, czyste powietrze, doskonała atmosfera oraz dobry i pożywny poczęstunek na uzupełnienie spalonych podczas biegania kalorii.

Głównym organizatorem Zimowej Poniewierki była Fundacja „Wolno Marzyć”, natomiast GOK zapewnił zaplecze techniczne wraz z pomocą pracowników oraz udostępnił Ośrodek Kultury w Brzózie Królewskiej na potrzeby tej sportowej imprezy. Koło Gospodyń Wiejskich również wniosło swój wkład w organizację Zimowej Poniewierki poprzez przygotowanie poczęstunku na biesiadę podsumowującą biegi.