DZIECIĘCY TEATRZYK LALKI I AKTORA „TERE-FERE”

Teatrzyk został założony w 1999r.w Ośrodku Kultury w Biedaczowie przez instruktora-Agnieszkę Niemiec. Zespół prezentuje połączenie lalek teatralnych i żywego planu, co czyni go jedynym w swoim rodzaju na naszym terenie. Lalki teatralne wykonywane są tradycyjnymi metodami przez instruktora, Czasem przy pomocy dzieci.

Teatrzyk corocznie prezentuje nowa premierę-przygotowując mało znane bajki z literatury dziecięcej

Zespół często daje występy na wyjazdach, między innymi w okolicznych Szkołach Podstawowych i Przedszkolach.

Corocznie dzieci z Teatrzyku „Tere-Fere” biorą udział w Powiatowym Przeglądzie Teatrzyków Dziecięcych organizowanych przez GOK Gminy Leżajsk.

Występowali również we WDK Rzeszów, MCK Leżajsk, w Uniwersytecie Ludowym we Wzdowie.

Największym sukcesem teatrzyku było zakwalifikowanie się w 2005r.do Podkarpackiego Konkursu Teatrów Dziecięcych w Strzyżowie

Najnowsze filmy wideo

Partnerzy

Poniżej przedstawiamy naszych partnerów, sponsorów, darczyńców oraz media z którymi współpracujemy