Zespół Pieśni i Tańca Zagrodzianie

Zespół Pieśni i Tańca Zagrodzianie oraz przygrywająca mu Kapela powstały w 2019 r. Po spotkaniu organizacyjnym zorganizowanym z inicjatywy pana Jakuba Szczęcha oraz Dyrektora miejscowego Zespołu Szkół pana Mariana Grabarza i Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury pana Marka Krauza grupa zaczęła ćwiczyć przy szkole pod patronatem GOK. Kierownikiem grupy jest pan Tadeusz Majkut, choreografem pani Paulina Szczęch, a kierownikiem kapeli pan Konrad Dąbek. Grupa zadebiutowała na scenie 8 lutego 2020 r. podczas Noworocznego Koncertu Tanecznego. Dzięki systematycznym próbom zespół stale rozwija działalność ubogacając  swoimi występami wiele imprez kulturalnych.

Najnowsze filmy wideo

Partnerzy

Poniżej przedstawiamy naszych partnerów, sponsorów, darczyńców oraz media z którymi współpracujemy

Gmina Leżajsk