Wycieczka rowerowa na zakończenie wakacji

rowery z31.008.2017r. Ośrodek Kultury w Biedaczowie zorganizował wycieczke rowerową na zakończenie wakacji. Przy przepięknej pogodzie na trasę wyruszyła rekordowa liczba osób na czele z Ks.Proboszczem Kazimierzem  Rojkiem.

Trasa wiodła przez Zakącie-Kopanie-Grabnik do kaplicy św Antoniego w lesie, gdzie pomodliliśmy się o powodzenie w nowym roku szkolnym, wpisaliśmy swoje prośby do pamiątkowej księgi a Ks.Proboszcz udzielił  wszystkim błogosławieństwa. Wyruszyliśmy następnie do Pani Stasi Marcinek na Kopaniach zwiedzać plantację lawendy. Gospodyni  przyjeła nas niezwykle gościnnie i uczęstowała "czym chata bogata", opowiedziała o lawendzie - mogliśmy zerwać dla siebie lawendowe bukiety wraz z kolorowymi zatrwianami. Po drodze wstąpiliśmy do zajazdu na frytki - a wszystko to zostało ufundowane ze środków pozyskanych z programu "Zapobieganie patologiom  wśród dzieci i młodzieży w Gminie Leżajsk".