Kwietniowe Harce Teatralne w Giedlarowej

harceW dniu 27 kwietnia 2018 r. GOK w Giedlarowej po raz dwudziesty szósty zorganizował Powiatowy Przegląd Teatrzyków Dziecięcych pn: „Kwietniowe Harce Teatralne".

Na kilka godzin dziecięca publiczność przeniosła się w krainę baśni, by móc obejrzeć interpretacje 8 inscenizacji w wykonaniu teatrzyków z powiatu leżajskiego: z Biedaczowa, Brzózy Królewskiej, Giedlarowej, Grodziska Dolnego, Wierzawic i Chałupek Dębniańskich.
Na podsumowanie aktorskich zmagań wszyscy uczestnicy zostali ugoszczeni przez organizatorów drobnym poczęstunkiem, a każda grupa otrzymała z rąk dyrektora GOK Marka Krauza podziękowanie w postaci dyplomu i drobnych upominków. Występom uważnie przyglądał się aktor, reżyser i wykładowca wielu uczelni teatralnych Marcin Ehrlich, który podsumował pracę zarówno aktorów jak i ich opiekunów - przekazał swoje uwagi, ale też słowa uznania za ogrom pracy. Gratulujemy wszystkim młodym artystom oraz ich opiekunom wysokiego poziomu prezentowanych inscenizacji i zapraszamy do nas znowu za rok.

jadlo m

naszanoc m