Sprzątanie świata z udziałem pracowników OK w Brzózie Królewskiej

sprzatanie swiataWójt Gminy Leżajsk pan Krzysztof Sobejko oraz Stare Miasto- Park Sp. z o.o. już po raz kolejny zaprosili firmy, instytucje, mieszkańców do uczestnictwa w akcji „Sprzątamy naszą Gminę".

Celem tego przedsięwzięcia była poprawa estetyki i czystości oraz dbanie o środowisko naturalne. W Brzózie Królewskiej takie sprzątanie odbyło się w dniu 8 maja 2018 r. W akcji najliczniej uczestniczyli uczniowie miejscowego Zespołu Szkół. Oprócz nich do porządkowania okolicy zgłosili się strażacy z OSP, członkinie Koła Gospodyń Wiejskich oraz pracownicy Ośrodka Kultury. W ramach akcji posprzątane zostały przydrożne rowy, otoczenie zalewu, szkoły, stadionu. Dzięki temu został poprawiony nie tylko wizerunek naszego otoczenia, ale było to też doskonałe szerzenie proekologicznej postawy wśród dzieci i młodzieży.

jadlo m

naszanoc m