Dzień Matki i Dziecka w OK w Rzuchowie

dzien matkidzieckaDnia 24 maja 2018r o godz. 16.00 odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka. Goście, którzy przybyli na spotkanie obejrzeli część artystyczną, którą przygotowały dzieci z grupy teatralnej oraz grupy tanecznej działającej przy Ośrodku Kultury, dziękując w ten sposób wszystkim mamom za ich trud.

Miłym prezentem były również piosenki w wykonaniu solistek Klaudii Ordechy oraz Karoliny Kowalczyk. Kończąc część artystyczną dzieci wręczyły wszystkim mamom własnoręcznie zrobione kwiaty. Później rozpoczęły się konkursy oraz zabawy dla dzieci. Każde dziecko zostało nagrodzone słodyczami i skromnymi upominkami ufundowanymi przez Gminny Ośrodek Kultury w Giedlarowej.
W trakcie zabaw serwowano kawę, herbatę ,ciasto dla rodziców oraz darmowe lody dla wszystkich dzieci.

Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci. Firma Baxsland Jacek Król zapewniła najmłodszym darmową zjeżdżalnię, oraz basen z piłeczkami za co składamy serdeczne podziękowania. Słowa podziękowania kierowane są również do wszystkich rodziców za pomoc i wsparcie w przeprowadzeniu imprezy.
Dorota Szary

dnigminy m