Dzień Dziecka w Piskorowicach

dzien dzieckaDnia 1 czerwca w Zespole Szkół w Piskorowicach jak to już stało się tradycją, odbył się Dzień Dziecka. Impreza została przygotowana przez Zespół Szkół, Radę Rodziców, nasz Ośrodek Kultury pomógł w organizacji i nagłaśnianiu tej imprezy.

Rozpoczęcie miało miejsce na placu obok szkolnym o godzinie 10:00, otworzył Pan Dyrektor Marcin Trojan i Przewodniczący Rady Rodziców Pan Władysław Czapla. Na uczestników czekało wiele atrakcji takich jak, lody i gorące kiełbaski. Było ciepło więc można było się ochłodzić w kurtynie wodnej przygotowanej przez Strażaków a żeby nikomu nic się nie stało nad bezpieczeństwem czuwała Policja. Dodatkowo dzieci mogły skorzystać z darmowych zjeżdżalni, wodnych kul. Uczniowie pokazywali też swoje umiejętności taneczne, wokalne i artystyczne. Odbyły się też liczne konkursy i zawody i rozgrywki sportowe. Na koniec atrakcją było ochłodzenie się w wodzie spuszczonej z basenu. Wszyscy uczestnicy wyszli z imprezy zadowoleni.