GMINNY OŚRODEK KULTURY

GMINY LEZAJSK

Niedziela Palmowa w Piskorowicach

Stało się już tradycją że zbieramy się pod Ośrodkiem Kultury w Piskorowicach i wspólnie idziemy do kościoła parafialnego. Każdy bierze ze sobą palmę, którą wcześniej samodzielnie przygotował. Przed kościołem wita nas ksiądz proboszcz. Wspólnie z innymi uczestniczymy w Eucharystii Niedzieli Palmowej. Na końcu wspólne zdjęcie z księdzem proboszczem.

Czytaj więcej: Niedziela Palmowa w Piskorowicach

Dzień Seniora w Piskorowicach

27 stycznia 2019 roku jak to już jest zwyczajem w okresie poświątecznym w okolicy dnia Babci i Dziadka do Ośrodka Kultury w Piskorowicach przyszli Seniorzy na swoje święto. Wójt Gminy Leżajsk pan Krzysztof Sobejko i Sołtys Piskorowic pan Aleksander Dudek przywitali seniorów kierując do nich ciepłe słowa, Radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego pan Karol Ożóg też złożył Seniorom życzenia.

Czytaj więcej: Dzień Seniora w Piskorowicach

Koncert kolęd w OK w Piskorowicach

W świątecznej jeszcze atmosferze mieszkańcy Piskorowic i sąsiednich miejscowości zebrali się 13 stycznia w Ośrodku Kultury na wspólnym kolędowaniu. Odśpiewano najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki przy akompaniamencie Pana Zdzisława Zawilskiego, który uświetnił wieczór nie tylko grą na fortepianie ale także ciekawymi wzmiankami o pochodzeniu kolęd. Śpiew ułatwiał wyświetlany na ekranie tekst.

Czytaj więcej: Koncert kolęd w OK w Piskorowicach