GMINNY OŚRODEK KULTURY

GMINY LEZAJSK

Spektakl "Świat w walizce" w Brzózie Królewskiej

Dopełnieniem Gminnych Obchodów Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja organizowanych w Brzózie Królewskiej był spektakl muzyczny "Świat w walizce" przedstawiony w tym samym dniu w godzinach wieczornych w miejscowym Ośrodku Kultury.Wykonawcami była grupa teatralna BROADWAY działająca przy GOK w Giedlarowej, której opiekunem, a zarazem reżyserem spektaklu jest dyrektor GOK pan Marek Krauz. Dziękujemy artystom za wspaniały występ.

Czytaj więcej: Spektakl "Świat w walizce" w Brzózie Królewskiej

Telewizja w Brzózie Królewskiej

Brzóza Królewska to ostoja tradycji,wielu ciekawych wydarzeń, mieszkają tu serdeczni ludzie. Dlatego 19 kwietnia 2019 r. tuż przed Świętami Wielkiej Nocy po raz kolejny w naszej miejscowości zagościła Telewizja Rzeszów. Tym razem nagrana została wypowiedź Ks. Proboszcza Edwarda Kołodzieja, na wizji znalazł się również Grób Pański z naszego Kościoła.

Czytaj więcej: Telewizja w Brzózie Królewskiej

KGW z Brzózy Królewskiej w Brukseli

Bruksela to miasto znane przez każdego mieszkańca Europy jako siedziba instytucji unijnych.Jest to również miasto pełne niesamowitych miejsc, pięknej architektury oraz bardzo różnorodnej kultury i ludności. W dniach od 5-9 kwietnia 2019 r. delegacja z Powiatu i Gminy Leżajsk miała możliwość zobaczenia tych wszystkich atrakcji dzięki zaproszeniu od Pana Stanisława Ożoga Posła do Parlamentu Europejskiego.

Czytaj więcej: KGW z Brzózy Królewskiej w Brukseli