Spotkanie opłatkowe w szkole w Biedaczowie

wrozby122.12.2016 r. Ośrodek Kultury w Biedaczowie zgodnie z wieloletnią tradycją wziął udział w spotkaniu opłatkowym w Szkole Podstawowej w Biedaczowie. Zespół śpiewaczy "Olszynka" przyniósł dzieciom stare kolędy i pastorałki, które wspólnie zaśpiewaliśmy. Opowiedzieliśmy też o dawnych wróżbach, które odprawiano na wsi w wigilijny wieczór. Na zakończenie wszystkich poczęstowaliśmy wigilijnym gołąbkiem roznosząc w ten sposób zapach świąt po całej szkole.

Czytaj więcej...

Warsztaty bożonarodzeniowe w Biedaczowie

bozonarodzenioweW dniach 15-16 grudnia 2016r Ośrodek Kultury w Biedaczowie zorganizował "Warsztaty bożonarodzeniowe" dla dorosłych i dzieci. Sponsorem było Koło Gospodyń Wiejskich w Biedaczowie. Podczas warsztatów uczestnicy wykonywali choinki, aniołki, bombki, wianki i Mikołaje. Te wspaniałe dekoracje wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a część prac z warsztatów została przekazana na aukcję dla chorego dziecka.

Czytaj więcej...

Spotkanie z zimą w Biedaczowie

zima7.12.2016r. Ośrodek Kultury w Biedaczowie we współpracy z Biblioteką i Szkołą Podstawową zorganizował "Spotkanie z  zimą" dla dzieci klas "0-I". W programie było czytanie bajek oraz zagadki o zimie. Następnie bawilśmy się w rozróżnianie ciepłych i zimnych barw,oraz ubieraliśmy śnieżynkami "Pania Zimę". Na zakończenie wszystkie dzieci wykonały z papieru Mikołaje na sankach.

Czytaj więcej...

Spotkanie z artystą-malarzem w Biedaczowie

rzasa16.11.2016r. Ośrodek Kultury w Biedaczowie zorganizował spotkanie  z artystą-malarzem Edwardem Rząsą dla uczniów Szkoły Podstawowej. Gość w interesujący sposób opowiadał o swojej pasji malowania, opowiadał ciekawe historie zwiazane z  powstawaniem obrazów oraz opisał stosowane przez siebie techniki malarskie. Odpowiadał także na liczne pytania dzieci, które z dużym zaciekawieniem oglądały prace Pana Edwarda. Na zakończenie gość zaprezentował także kilka swoich wierszy.

Czytaj więcej...

Spotkanie z jesienią w Biedaczowie

jesien3.11.2016r. Ośrodek Kultury w Biedaczowie wraz z Biblioteką Publiczną zorganizował dla  dzieci klas 0 i I ze Szkoły Podstawowej "Spotkanie z jesienią". Na spotkaniu dzieci słuchały czytanych bajek i zgadywały zagadki o jesieni a także odwiedziły bibliotekę. W dalszej części spotkania wszyscy wykonywali kolorowe muchomory z papieru.

Czytaj więcej...

Koncert Pieśni Maryjnych w Gwizdowie

maryjny p30.10.2016 r. w Kościele Parafialnym w Gwizdowie odbył się Październikowy Koncert PIeśni Maryjnych zorganizowany przez Ośrodek Kultury w Biedaczowie. Wśród wykonawców byli:Schola Parafialna grupa młodsza i starsza, Ewelina Figiela, Zespół Śpiewaczy "Olszynka", Basia Majkut, Szymek Jagustyn i Marcin Niemiec.

Czytaj więcej...

Warsztaty jesienne w Biedaczowie

warsztaty j26.10.2016r. Ośrodek Kultury w Biedaczowie zorganizował dla dzieci "Warsztaty jesienne". Pod kierunkiem florystki Pani Małgorzaty Dziob uczestnicy wykonywali dekoracyjne wianki i kwiaty z liści.

Czytaj więcej...

Grzybobranie w Biedaczowie

grzyby17.09.2016 r. Ośrodek Kultury w Biedaczowie wraz z KGW zorganizował "Grzybobranie" - czyli piknik z wyjazdem na grzyby.

Czytaj więcej...

Dziewczęta z Biedaczowa na "Bastionie kultury"

bastion3.09.2016r. Ośrodek Kultury w Biedaczowie  wziął udział w imprezie plenerowej "Bastion kultury", która odbyła się  w Rzeszowie i była zorganizowana przez aktora - pana Andrzeja Piecucha. Był to pierwszy zlot teatrów ulicznych, plenerowych, kuglarzy i magików.

Czytaj więcej...

Legenda o smoku wawelskim w Biedaczowie

smok28.08.2016r. Ośrodek Kultury w Biedaczowie zorganizował widowisko teatru plenerowego "Legenda o smoku wawelskim". Spektakl został przygotowany w ramach projektu "Zapobieganie patologiom wśród dzieci i młodzieży w Gminie Leżajsk".

Czytaj więcej...

Zapraszamy

 misterium m

warsztatygiedlarowa m

warsztatyrzuchow m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1238371
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
99
149
1671
1885
4593
12375
1238371

Twoje IP: 54.81.77.114
Server Time: 2018-03-17 16:20:48

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt