"Papież na drogach świata" - montaż w Dębnie

debno papiezW dniu 4.05.2014 w Ośrodku Kultury w Dębnie zgromadziło się wiele osób aby uczestniczyć w koncercie, który odbył się z okazji kanonizacji JP II.

Czytaj więcej...

Niedziela Palmowa
w Dębnie

palmowaW Niedzielę Palmową dzieci, młodzież wraz z rodzicami zgromadziły się na placu przy Ośrodku Kultury w Dębnie z pięknymi własnoręcznie wykonanymi palmami.

Czytaj więcej...

Szkolenie "Uprawa krzewów jagodowych i warzyw"

krzewy17 marca w Ośrodku Kultury w Dębnie odbyło się szkolenie dla kobiet na temat "Uprawa krzewów jagodowych i warzyw".

Czytaj więcej...

Warsztaty decoupage w Dębnie

decoupageW dniach 12 i 13 marca w Ośrodku Kultury w Dębnie odbyły się warsztaty ze sztuki zdobienia decoupage.

Czytaj więcej...

Kurs komputerowy w Dębnie

kurs17 lutego w Ośrodku Kultury w Dębnie 18 osób rozpoczęło kurs komputerowy – pasjonującą sześćdziesięciogodzinną podróż do świata nowoczesnych technologii.

Czytaj więcej...

Ferie w Ośrodku Kultury
w Dębnie

ferieKto przyszedł w ferie zimowe do Ośrodka Kultury w Dębnie na pewno tam znalazł zajęcie , zabawę dla siebie.

Czytaj więcej...

Dzień Seniora
w Dębnie

senior19.01.2014 w Ośrodku Kultury w Dębnie odbyło się spotkanie z seniorami z okazji ich święta.

Czytaj więcej...

"Hej w święta niech się snuje kolęda!"
w Dębnie

koleda28.12.2013 w Ośrodku Kultury w Dębnie odbyła się impreza promocyjno – kulturalna pod nazwą "Hej w święta niech się snuje kolęda!" zorganizowaną przez Lokalną Grupę Działania "Stowarzyszenie Region Sanu i Trzebośnicy" w Wierzawicach przy współpracy Koła Gospodyń Wiejskich w Dębnie.

Czytaj więcej...

Warsztaty bożonarodzeniowe w Dębnie

warsztaty bnW dniach 2 do 5 grudnia w OK w Dębnie odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe.

Czytaj więcej...

"Smak Miłości i Łez" zespołu "Złota Zorza" z Chałupek Dębniańskich

sztuka2Amatorski zespół teatralny działający przy Ośrodku Kultury w Chałupkach Dębniańskich liczący około 40 osób 01.12.2013 r. wystawił sztukę pt. "Smak Miłości i Łez".

Czytaj więcej...

Wieczorek Andrzejkowy w Dębnie

andrzejki29 listopada 2013 r. w Ośrodku Kultury w Dębnie odbył się Wieczorek Andrzejkowy dla dzieci.

Czytaj więcej...

Warsztaty rękodzielnicze w Dębnie

rekodzieloW listopadzie w Ośrodku Kultury w Dębnie odbyły się warsztaty rękodzielnicze.

Czytaj więcej...

Warsztaty kulinarne w Dębnie

kulinarne230 października 2013 r. w Ośrodku Kultury w Dębnie Koło Gospodyń Wiejskich z tej miejscowości zorganizowało warsztaty kulinarne.

Czytaj więcej...

Dożynki wiejskie w Dębnie

dozynki15.08.2013 r. w Dębnie odbyły się dożynki wiejskie. Stało się już tradycją, że w naszej miejscowości wykonywane są dwa wieńce. Jeden  w imieniu rolników wsi Dębno wykonało Koło Gospodyń Wiejskich, a drugi pracownicy Kombinatu Rolniczego w Dębnie.

Czytaj więcej...

Spotkanie Ludowych Zespołów - Święto Wsi w Dębnie

wiesW dniu 21.07.2013r. w Ośrodku Kultury w Dębnie odbyła się impreza plenerowa "Spotkanie Ludowych Zespołów - Święto Wsi". Organizatorem tej imprezy był Gminny Ośrodek Kultury w Giedlarowej, Stowarzyszenie Folkloru Wsi Leżajskiej i Koło Gospodyń Wiejskich z Dębna.

Czytaj więcej...

Wakacje z kulturą w OK Dębno

wakacjeNa początku lipca zaprosiliśmy dzieci z sąsiedniej miejscowości z OK w Chałupkach Dębniańskich, którzy przyjechali do Dębna rowerami. Ze względu na bardzo wysoką temperaturę, wspólne zabawy rozpoczęliśmy w sali widowiskowej ośrodka. Były to zajęcia plastyczne, gry planszowe, oraz rozgrywki w tenisa stołowego.

Czytaj więcej...

Piknik sportowy z okazji "Dnia Dziecka" w Dębnie

sportowy8 czerwca 2013r w Dębnie odbył się piknik sportowy z okazji "Dnia Dziecka". Miejscem imprezy był plac przed piękną nowo otwartą salą gimnastyczną. Piknik ten otworzył Wójt Gminy Leżajsk Pan Krzysztof Sobejko. W czasie tej imprezy odbyło się wiele konkursów,zabaw i rozgrywek sportowych, za co uczestnicy otrzymali cenne nagrody i upominki ufundowane przez sponsorów.

Czytaj więcej...

Spotkanie z okazji Dnia Matki w Dębnie

matkaW dniu 28 maja 2013 r w Ośrodku Kultury w Dębnie odbyło się spotkanie z okazji Dnia Matki. Z tej okazji część artystyczną przygotowały dzieci uczęszczające na zajęcia z rytmiki pod kierownictwem pani Anny Gańczarskiej, oraz dzieci działające w zespołach przy Ośrodku Kultury.

Czytaj więcej...

Kolejne Warsztaty Kulinarne za nami

kulinarneW dniu 15 maja 2013 r. w Ośrodku Kultury w Debnie odbyły się kolejne Warsztaty Kulinarne z udziałem ponad 40 pań zrzeszonych w kołach gospodyń wiejskich na terenie Gminy Leżajsk. Warsztaty prowadził szef kuchni Zajazdu "Pod Lipami" Pan Józef Ogryzek.

Czytaj więcej...

"Cudze chwalicie, swego nie znacie. Sami nie wiecie co posiadacie" w Dębnie

swojeW dniu 13.04.2013 r w Ośrodku Kultury w Dębnie Odbyła się impreza promocyjno-kulturalna "Cudze chwalicie, swego nie znacie. Sami nie wiecie co posiadacie" połączoną z obchodami jubileuszu 50-lecia Koła Gospodyń Wiejskich w Dębnie. Imprezę tą przygotowało KGW przy współudziale Lokalnej Grupy Działania, Stowarzyszenia"Region Sanu i Trzebośnicy" w Wierzawicach, oraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Giedlarowej.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

dnigminy m

 nocbrzoza m

festiwal m

 

dzienmamytaty m

konkursdebno m

 

lipa m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1261117
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
41
263
1612
1690
3998
7082
1261117

Twoje IP: 54.224.91.246
Server Time: 2018-06-18 07:43:58

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt