XXIII Kwieniowe Harce Teatralne za nami...

harceW dniu 29 kwietnia 2015 r. GOK w Giedlarowej po raz dwudziesty trzeci zorganizował Powiatowy Przegląd Teatrzyków Dziecięcych pn: „Kwietniowe Harce Teatralne".

Czytaj więcej...

Włościańskie Jadło tuż, tuż...

pobrane 1Gminny Ośrodek Kultury Gminy Leżajsk organizuje po raz siedemnasty Ogólnopolskie Prezentacje Tradycyjnych Potraw Wiejskich „Włościańskie Jadło", w dniu 24 maja 2015 r. o godz. 15.00 na stadionie sportowym w Giedlarowej.

Czytaj więcej...

XXVII Wojewódzki Konkurs Ludowe Obrzędy i Zwyczaje

 27 Wojewódzki Konkurs „Ludowe Obrzędy i Zwyczaje w Giedlarowej zakończony! Partnerem Głównym Konkursu było Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo Spółka Akcyjna. Współorganizatorami byli: Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie, GOK Gminy Leżajsk oraz Restauracja "Stokrotka" w Giedlarowej.

Czytaj więcej...

Informacja dotycząca wyboru na stanowisko CHOREOGRAFA.

ogloszenieGOK Gminy Leżajsk informuje, że na stanowisko CHOREOGRAFA nie wybrano żadnego kandydata.

Nabór na stanowisko CHOREOGRAFA

ogloszenieDyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Leżajsk ogłasza nabór kandydatów na stanowisko Choreografa dla zespołów tanecznych do samorządowej instytucji kultury.

Czytaj więcej...

Spektakl „Oj, co to się porobiło?” w Giedlarowej

sie porobiloW dniu 22 marca br. Młodzieżowa Grupa Teatralna działająca przy Ośrodku Kultury w Giedlarowej przedstawiła inscenizację teatralną „Oj, co to się porobiło" wg tekstu Andrzeja Dembończyka „Kandydatki na żonę".

Czytaj więcej...

Spotkanie autorskie w Giedlarowej

wykleci minW sobotę 14.03 2015r. w Ośrodku Kultury w Giedlarowej miało miejsce niecodzienne spotkanie autorskie. Głównym bohaterem był Kajetan Rajski , 20 letni student Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego, autor książki „Wilczęta. Rozmowy z dziećmi Żołnierzy Wyklętych", od kilku lat zgłębiający historię powojennej Polski, a ściślej – losy „żołnierzy wyklętych" i ich rodzin.

Czytaj więcej...

Casting do musicalu "Skrzypek na dachu"

castingWe wtorkowe popołudnie, 3 marca 2015 roku, w GOK w Giedlarowej odbył się kolejny casting do musicalu "Skrzypek na dachu", nad którym prace ruszą niebawem.

Czytaj więcej...

Ciąg dalszy podróży "Małego Księcia"

musical sarzyna"Mały Książę" to rodzaj przypowieści. Zdarzenia i sytuacje mają charakter przykładowy. Ilustrują nadrzędną prawdę - taką rolę pełnią spotkania bohatera, jego rozmowy z ludźmi na różnych planetach. Jest w tym dziele również coś z baśni. Został w nim przedstawiony fantastyczny świat, w którym nie zawsze rządzą prawa zgodne z naukową wiedzą.

Czytaj więcej...

Ferie w giedlarowskim GOK-u.

ferie giedlTegoroczne ferie zimowe w naszym województwie trwały od 2- 13 lutego. W programie ferii w giedlarowskim GOK-u znalazło się wiele atrakcji.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Ferie z Kulturą

ferieZapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć organizowanych podczas ferii w poszczególnych Ośrodkach Kultury.

 

 

Czytaj więcej...

Święto Seniorów w Giedlarowej

dzien senioraJak co roku, w styczniu, tak i tym razem 22 stycznia w GOK Giedlarowej odbyły uroczyste obchody Dnia Seniora.
Seniorzy dopisali i licznie zgromadzili się na sali widowiskowej miejscowego domu kultury. Nie zabrakło również zaproszonych na tę okoliczność gości.

Czytaj więcej...

VII Giedlarowskie Spotkanie Opłatkowe

oplatekZainicjowane przed sześcioma laty przez Giedlarowską Parafię i Zespół Szkół Noworoczne Spotkanie Opłatkowe cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Organizowane początkowo w szkole – od trzech przyłączył się do tej szlachetnej inicjatywy Ośrodek Kultury w Giedlarowej udostępniając swoje podwoje.

Czytaj więcej...

Lasowiackie Kolędowanie w giedlarowskim GOK-u

lasowiackie„Lasowiackie Kolędowanie" to impreza kolędnicza mająca na celu pokazanie najstarszych form kolędowania na terenie podleżajskich wsi, to znaczy zaprezentowanie widowisk zawierających elementy obrzędowości świąt „godnich" oraz archaicznych kolęd i pastorałek, które coraz bardziej zanikają.

Czytaj więcej...

Zespół Folusz z kolędą w Kolbuszowej

folusz kolbuszowaZespół Folklorystyczny „Folusz" z Giedlarowej na Przeglądzie Widowisk Kolędniczych w Kolbuszowej.
Kolędowanie to ta forma obrzędowości dorocznej Polaków, która stale cieszy się ogromnym powodzeniem.

Czytaj więcej...

Wigilia dla osób samotnych z terenu Gminy Leżajsk

wigilia gopsDo tradycji należy już organizowanie wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Leżajsku, GOK i KGW w Giedlarowej wigilii dla osób samotnych zamieszkałych na terenie naszej Gminy.

Czytaj więcej...

Premiera Musicalu "Mały Książę" w Giedlarowej

musicalW niedzielne popołudnie, 21 grudnia 2014 roku, na sali widowiskowej GOK w Giedlarowej odbyła się premiera Musicalu "Mały Książę" przygotowanego przez GOK Gminy Leżajsk oraz Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie.

Czytaj więcej...

Rozstrzygnięcie Konkursu Szopek i Rekwizytów Kolędniczych

szopkiW dniu 18 grudnia 2014 roku w GOK w Giedlarowej odbyło się rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych, Gwiazd i Rekwizytów Kolędniczych. Na konkurs wpłynęło 39 prac wykonanych przez uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Gminy Leżajsk.

Czytaj więcej...

"Mały Książę" tuż, tuż....

proba musicalW Gminnym Ośrodku Kultury w Giedlarowej trwają ostatnie, generalne próby przed niedzielną premierą musicalu "Mały Książę". Aktorzy biorący udział w musicalu ćwiczą pod okiem fachowców od kilku miesięcy. Efekty tych prac będą mogli Państwo podziwiać już w najbliższą niedzielę 21 grudnia.

Czytaj więcej...

Bożonarodzeniowe "Studio nagrań" w Giedlarowej

studio16 grudnia br. pracownicy wraz dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury w Giedlarowej nagrywali kolędę "Jezusa narodzonego" z dedykacją dla wszystkich sympatyków GOK, sponsorów, społeczników, zespołów i ludzi dobrej woli.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

 misterium m

warsztatygiedlarowa m

warsztatyrzuchow m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1238369
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
97
149
1669
1885
4591
12375
1238369

Twoje IP: 54.81.77.114
Server Time: 2018-03-17 16:09:54

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt