KGW z Giedlarowej w Galerii Nowy Świat w Rzeszowie

nowy swiatW sobotę, 13 grudnia 2014 roku, w Galerii Nowy Świat w Rzeszowie odbyła się V edycja Konkursu Bożonarodzeniowego przygotowanego dla Lokalnych Grup Działania, w którym wzięło udział 19 grup: Kół Gospodyń Wiejskich i Stowarzyszeń z całego Podkarpackiego.

Czytaj więcej...

Wystawa Jubileuszowa w GOK w Giedlarowej

wystawaKolejnym ważnym punktem obchodów 50-lecia GOK była Wystawa Jubileuszowa, która odbyła się 30 listopada 2014 roku w Giedlarowej. Ta rocznica skłania do wspomnień i zaglądania w przeszłość. W związku z jubileuszem przeglądamy kroniki, oglądamy stare zdjęcia i czytamy relacje prasowe z wydarzeń, które miały tu miejsce.

Czytaj więcej...

Gminne Obchody Święta Niepodległości

9listopadaW dniu 9 listopada 2014 r. w Giedlarowej odbyły się gminne Obchody 96 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Św. w kościele parafialnym pw. Św. Michała Archanioła w Giedlarowej z udziałem władz samorządowych i mieszkańców oraz pocztów sztandarowych OSP i Zespołu Szkół w Giedlarowej.

Czytaj więcej...

Spotkanie KGW z terenu gminy w Giedlarowej

spotkanie kgwW dniu 23 października 2014 r. w Giedlarowej odbyło się spotkanie przedstawicielek KGW z Gminy Leżajsk z panią Janiną Kuźniar - Prezes ZW KGW w Rzeszowie i panią Stefanią Michałek - Wiceprezes ZW KGW w Rzeszowie. Gościem był też pan Mieczysław Bochenek - Prezes WZRK i OR.

Czytaj więcej...

Jesienne Spotkania Teatralne w GOK w Giedlarowej

jesienne teatryW weekend, 24-26 października 2014 r., sala widowiskowa GOK tętniła życiem teatralnym. W pierwszy dzień trzeciej edycji Jesiennych Spotkań z Teatrem licznie zgromadzona publiczność miała okazję obejrzeć sztukę teatralną „Kalosze", komedyjkę w jednym akcie Aleksandra Fredry, w wykonaniu Zespołu Teatralnego z Tarnogrodzkiego Domu Kultury.

Czytaj więcej...

II Gminny Przegląd Pieśni Biesiadnej w Giedlarowej

biesiadny19 października 2014 roku w GOK w Giedlarowej odbył się "II Gminny Przegląd Pieśni Biesiadnej''.

Czytaj więcej...

Nagrody Powiatu Leżajskiego w dziedzinie kultury dla animatorów Gminy Leżajsk

nagrodypowiatu m14 października 2014 roku w Dworku Starościńskim w Leżajsku miało miejsce wręczenie dorocznych nagród Powiatu Leżajskiego w dziedzinie kultury.

Czytaj więcej...

Złoty Jubileusz GOK - Jarmark Kulturalny "Na Michała"

50lat mW dniu 28 września 2014 roku Gminny Ośrodek Kultury Gminy Leżajsk obchodził Jubileusz 50-lecia działalności.

Czytaj więcej...

Impreza "Na Zielną" w Giedlarowej

zielna„Czarowna moc ziół w życiu człowieka" – taki tytuł od 2013 roku nosi impreza organizowana w Giedlarowej w święto Wniebowzięcia .

Czytaj więcej...

Dożynki Wiejskie w Starym Mieście

dozynkistaremiastoDożynki to największe w roku święto gospodarskie rolników będące ukoronowaniem ich całorocznego trudu, obchodzone po zakończeniu wszystkich najważniejszych prac polowych i zebraniu plonów, a głównie plonu zbóż.

Czytaj więcej...

Bliskie spotkania Foluszan
z Polonusami z Nowego Yorku

polonusy m1Stowarzyszenie „Wspólnota Polska" Oddział w Rzeszowie od 16 lat jest organizatorem Światowego Festiwalu Polonijnych Zespołów Folklorystycznych.

Czytaj więcej...

Projekcja filmu przy GOK w Giedlarowej

niebo mW niedzielę, 3 sierpnia, na placu przed GOK w Giedlarowej miała miejsce projekcja filmu pt. "Niebo istnieje naprawdę".

Czytaj więcej...

Folusz w Rymanowie Zdroju

rymanowW niedzielę 20 lipca 2014r. GOK w Rymanowie organizował IX edycję „Wesela Podkarpackiego".

Czytaj więcej...

Planer malarski w Giedlarowej- rozstrzygnięcie konkursu

plener mW dniu 23 lipca 2014 r. wystawą podsumowano trzydniowy plener malarski ze Szkołą Rysunku i Malarstwa w Giedlarowej.

Czytaj więcej...

Wieczór z poezją Kazimierza Stępnia

stepien mNiecodzienne spotkanie zorganizowano w czwartek 3 lipca br. w Ośrodku Kultury w Giedlarowej.

Czytaj więcej...

Spotkanie z "Wesołą Szkołą"
w Giedlarowej

wesola szkolaW niedzielę 22 czerwca 2014 roku na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Giedlarowej, odbył się premierowy pokaz wyjątkowej prezentacji dedykowanej miłośnikom teatru, tańca, śpiewu, muzyki.

Czytaj więcej...

Spektakl "Obietnica"
Teatru Przedmieście z Rzeszowa

przedmiescieW dniu 10 czerwca 2014 r. w sali widowiskowej GOK w Giedlarowej Teatr Przedmieście z Rzeszowa wystawił sztukę "Obietnica".

Czytaj więcej...

"Włościańskie Jadło" w Giedlarowej
za nami!

wloscianskie25 maja 2014 r. na Stadionie Sportowym w Giedlarowej odbyły się Ogólnopolskie Prezentacje Tradycyjnych Potraw Wiejskich „Włościańskie Jadło" pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego.

Czytaj więcej...

71 Rocznica Pacyfikacji Wsi Giedlarowa

pacyfikacja mII wojna światowa to trudny okres dla mieszkańców Giedlarowej: stacjonowanie wojsk niemieckich, aresztowania, wywózki do Niemiec i obozów koncentracyjnych. 7 maja 1943 r. miała miejsce pacyfikacja wsi.

Czytaj więcej...

"Włościańskie Jadło" w Giedlarowej - tuż, tuż!

wlosciankie logo miniGminny Ośrodek Kultury Gminy Leżajsk organizuje po raz szesnasty Ogólnopolskie Prezentacje Tradycyjnych Potraw Wiejskich „Włościańskie Jadło", w dniu 25 maja 2014 r. o godz. 15.00 na stadionie sportowym w Giedlarowej.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

 misterium m

warsztatygiedlarowa m

warsztatyrzuchow m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1238370
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
98
149
1670
1885
4592
12375
1238370

Twoje IP: 54.81.77.114
Server Time: 2018-03-17 16:11:56

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt