Ciąg dalszy przedświątecznych warsztatów w Piskorowicach

pierniczki piskorowicePieczenie świątecznych pierników to dalszy ciąg przedświątecznych warsztatów jakie odbywały się w Ośrodku Kultury w dniach 14 i 16 grudnia.

Czytaj więcej...

Przedświąteczne warsztaty w Piskorowicach

warsztaty bozenarodzenieTradycyjnie w okresie przedświątecznym Ośrodek Kultury organizuje warsztaty. Tematem pierwszej części takich warsztatów było wykonanie własnoręcznie ozdób świątecznych takich jak aniołki i łańcuchy z bibuły oraz ozdoby ze słomy.

Czytaj więcej...

Wizyta Św. Mikołaja w Piskorowicach

mikolaj piskorowiceW dniu 7 grudnia 2015 roku w Piskorowicach odbyło się spotkanie z Mikołajem, które zostało zrealizowane w ramach współpracy Ośrodka Kultury z Radą Rodziców oraz Zespołem Szkół. Tym razem spotkanie odbyło się w miejscowej szkole. W spotkaniu wzięło udział ok. 170 dzieci wraz z opiekunami.

Czytaj więcej...

Biesiadne śpiewanie w Piskorowicach

zawilski biesiadnieW Ośrodku Kultury w Piskorowicach w piątkowy wieczór 27 listopada można było bardzo mile spędzić czas przy wspólnym śpiewaniu piosenek biesiadnych.

Czytaj więcej...

Święto Niepodległości w Piskorowicach

patriotycznie piskorowiceW dniu 13 listopada uczniowie kl.IV i V szkoły podstawowej uroczyście z uśmiechem na twarzy uczcili w Ośrodku Kultury Święto Niepodległości.

Czytaj więcej...

Lekcja dobrych obyczajów z OK w Piskorowicach

savoir vivreW dniu 6 listopada br. Ośrodek Kultury przy współpracy ze Szkolnym Kołem Wolontariatu działającym przy ZS w Piskorowicach zorganizował wyjazd dla grupy uczniów do Muzeum Ziemi Leżajskiej na spotkanie, którego celem była lekcja dobrych obyczajów, zapoznanie się z zasadami savoir-vivre.

Czytaj więcej...

Konkurs plastyczny "600 lat Piskorowic"

wystawa piskorowiceNa finiszu roku jubileuszowego,w październiku,Ośrodek Kultury przy współpracy Zespołu Szkoł w Piskorowicach zorganizował dla dzieci i młodzieży konkurs plastyczny.

Czytaj więcej...

Wystawa "Odnaleźć siebie..." w Piskorowicach

finisaz piskorowice22 października w sali Ośrodka Kultury odbył się finisaż wystawy prac osób z niepełnosprawnością ph."Odnależć siebie".

Czytaj więcej...

Poświęcenie cerkwi w Piskorowicach

cerkiewW dniu 3 października 2015 roku miało miejsce uroczyste poświęcenie Kaplicy przy ruinach cerkwi. Do Piskorowic przyjechali wierni ze Lwowa, Horodenki, Iwano-Frankowska oraz z Przemyśla.

Czytaj więcej...

Historyczna gra terenowa w Piskorowicach

gra histWśród współczesnych rozrywek niewątpliwie prym wiedzie wszystko, co ma związek z Internetem. Na szczęście są i takie, których przebieranie palcami po klawiaturze i sterowanie myszką nie zastąpi, ponieważ nawet najbardziej atrakcyjna gra w świecie wirtualnym nigdy nie będzie nosić znamion przygody, jaką możemy sobie zafundować w świecie rzeczywistym.

Czytaj więcej...

Dożynki wiejskie w Piskorowicach

dozynkiW sobotę 15 sierpnia br. mieszkańcy z Rzuchowa i Piskorowic podziękowali za tegoroczne plony. O godz. 11.00 w Kościele Parafialnym odbyła się tradycyjna msza św. dziękczynna odprawiona przez proboszcza miejscowej parafii- księdza Mariusza Kilara.

Czytaj więcej...

Koncert muzyki poważnej w Piskorowicach

koncert muzykiW dniu 9 sierpnia 2015 r. odbył się Koncert Muzyki Poważnej w Kościele parafialnym w Piskorowicach. Został on zorganizowany w ramach obchodów 600-lecia wsi Piskorowice.

Czytaj więcej...

Turniej piłki siatkowej w Chałupkach Piskorowickich

turniej siatkaW dniu 01.08.2015r. w Chałupkach Piskorowickich odbył się turniej piłki siatkowej drużyn mieszanych o „Puchar Radnego" .

Czytaj więcej...

Wakacje z Kulturą w Piskorowicach

wakacje piskorowiceWakacje, wakacje, wakacje!!!
Wakacje najbardziej wyczekiwany czas przez dzieci i młodzież, czas relaksu, odpoczynku i wielkich planów.

Czytaj więcej...

Główne obchody 600-lecia wsi Piskorowice

piskorowice glowne26 lipca 2015 roku odbyły się główne obchody 600-lecia wsi Piskorowice.

Czytaj więcej...

Otwarcie wystawy poświęconej 600-letniej historii Piskorowic

wystawa600Wystawą poświęconą historii wsi Piskorowice zainaugurowano w dniu 11 lipca 2015 roku obchody jubileuszowe 600-lecia wsi.

Czytaj więcej...

Flisacy w Rzuchowie

flisacyW dniu 02.07.2015 r. do Rzuchowa zawitali Flisacy z Ulanowa a dokładniej „Bractwo Flisackie pod wezwaniem Świętej Barbary w Ulanowie". Był to główny przystanek podczas dwudniowego spływu na trasie Jarosław – Rzuchów, Rzuchów – Ulanów.

Czytaj więcej...

Gminne zawody pożarnicze w Piskorowicach

zawody ospW niedziele na boisku sportowym w Piskorowicach odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze, w których udział wzięło 9 drużyn męskich, 4 drużyny żeńskie oraz 3 drużyny młodzieżowe z Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Leżajsk.

Czytaj więcej...

Dyskoteka w Piskorowicach

dyskotekaW dniu 29 maja w Ośrodku Kultury w Piskorowicach odbyła się dyskoteka dla dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej...

Pejzaże lwowskie dla OK w Piskorowicach

pejzazePo raz kolejny na cmentarzu w Piskorowicach 10 maja 2015 r. odbyło się nabożeństwo w języku ukraińskim nad zbiorowymi mogiłami mieszkańców wsi, zamordowanych w kwietniu 1945 roku.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

dnigminy m

 nocbrzoza m

festiwal m

 

dzienmamytaty m

konkursdebno m

 

lipa m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1262288
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
209
551
1212
1571
5169
7082
1262288

Twoje IP: 54.81.105.205
Server Time: 2018-06-21 06:19:05

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt