Warsztaty kulinarne w Wierzawicach

kulinarne pazdziernikW Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbywają się cykliczne zajęcia kulinarne dla dzieci.
W miesiącu październiku dzieci przygotowywały i degustowały zapiekane ziemniaki z surówką z kapusty pekińskiej, marchewki, cebuli i kapusty, a na słodko racuszki drożdżowe z jabłkami. Dzieciom bardzo smakowały przygotowane przez siebie dania, zarówno ziemniaki zapiekane z surówką jak i racuszki z jabłkami.

Czytaj więcej...

Kurs komputerowy w Wierzawicach

kurs komputerowyW miesiącu wrześniu w Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbył się kurs komputerowy przeznaczony dla osób dorosłych . W kursie uczestniczyło 18 osób.

Czytaj więcej...

Kapuściany Jarmark w Wierzawicach

kapusta mKapuściany Jarmark odbył się 20 września 2015r. przy Ośrodku Kultury w Wierzawicach i jest przykładem swoistej, lokalnej incjatywy kulturalnej mieszkańców.

Czytaj więcej...

Narodowe czytanie w Wierzawicach

narodowe czytanieBiblioteka Publiczna i Ośrodek Kultury w Wierzawicach przyłączyli się do IV edycji ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie, ogłoszonej przez prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

Czytaj więcej...

Wakacje z Kulturą w Wierzawicach za nami

wakacje wierzawiceOśrodek Kultury, Biblioteka w Wierzawicach i Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Wierzawice podczas tegorocznych wakacji zapewnili dzieciom aktywne spędzenie czasu.

Czytaj więcej...

Sierpniowe zajęcia wakacyjne w Wierzawicach

sierpien wakacjeW miesiącu sierpniu w Ośrodku Kultury i w Bibliotece w Wierzawicach odbywały się zajęcia świetlicowe takie jak: gry, zabawy, układanie puzzli, rzut piłeczką do tarczy, zabawy z hula hop i ze skakanką.

Czytaj więcej...

Wycieczka z Wierzawic do muzeum w Leżajsku

wycieczka muzeum13 sierpnia odbyła się wycieczka do Muzeum Prowincji Ojców Bernardynów w Leżajsku zorganizowana przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Wierzawice.

Czytaj więcej...

Kulturalne wakacje w Wierzawicach

wakacje wierzawiceW Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbywają się zajęcia świetlicowe, scenki teatralne, malowanie twarzy, kulinarne z wykorzystaniem sezonowych owoców i warzyw /sałatki z ogórków, placuszki z cukinii, frytki z ziemniaków, pizza/.

Czytaj więcej...

Turniej w piłkarzyki w Wierzawicach

pilkarzyk dyrektorW dniu 31 lipca w Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbył się "Turniej w piłkarzyki" o Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Gminy Leżajsk.

Czytaj więcej...

Ciąg dalszy wakacyjnych zajęć w OK w Wierzawicach

wakacje wierzOśrodek Kultury, Biblioteka w Wierzawicach przy pomocy finansowej Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Wierzawice organizują dla dzieci zajęcia plastyczne, świetlicowe, zabawy z masą solną, plasteliną malowanie twarzy.

Czytaj więcej...

Wakacje z Kulturą w Wierzawicach

wakacje wierzawiceW pierwszej połowie lipca w Ośrodku Kultury i Bibliotece w Wierzawicach odbywały się zajęcia świetlicowe, plastyczne a najbardziej ulubionym zajęciem było grillowanie i towarzyszące gry, zabawy na wolnym powietrzu.

Czytaj więcej...

Dyskoteka w Wierzawicach - powitanie wakacji

dyskoteka wakacje29 czerwca w Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbyła się dyskoteka dla dzieci na powitanie wakacji.

Czytaj więcej...

Warsztaty plastyczne w Wierzawicach

warsztaty platyczneW dniu 19 czerwca 2015r. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Wierzawice, Ośrodek Kultury wraz z Biblioteką w Wierzawicach zorganizowali warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży.
„Decoupage" to unikalna technika zdobienia przy pomocy serwetek, papieru oraz specjalnie do tego celu stworzonych preparatów. Dają one niesamowite efekty i pozwalają przeobrazić zwykłe z pozoru przedmioty w prawdziwe „perełki".

Czytaj więcej...

Pasowanie na czytelnika biblioteki w Wierzawicach

pasowanieGminna Biblioteka Publiczna w Wierzawicach w dniach: 17, 22, 24 czerwca jak co roku gościła pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej. Dla niektórych było to pierwsze spotkanie z biblioteką, podczas którego zostali przyjęci do grona czytelników.

Czytaj więcej...

Bezalkoholowy Piknik Rodzinny w Wierzawicach

piknik wierzawiceW niedzielę 14 czerwca 2015 r. na placu przy Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbył się V Bezalkoholowy Piknik Rodzinny. Tegoroczny piknik zorganizował Zespół Szkół w Wierzawicach, wspólnie ze Stowarzyszeniem Rozwoju Wsi Wierzawice, Radą Rodziców Zespołu Szkół, Kołem Gospodyń Wiejskich, OSP Wierzawice, Ośrodkiem Kultury oraz Radnymi Wsi Wierzawice.

Czytaj więcej...

Gminne Święto Przedszkolaków w Wierzawicach

przedszkoladaW dniu 3 czerwca 2015 roku w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Wierzawicach odbyła się trzecia edycja "Gminnego Święta Przedszkolaków".
Zaproszenie do udziału w święcie przedszkolaków przyjęły reprezentacje dzieci z trzech przedszkoli: z Giedlarowej, ze Starego Miasta i z Wierzawic.

Czytaj więcej...

Wycieczka rowerowa i grillowanie w Wierzawicach

wycieczka grillowanie28 maja Ośrodek Kultury w Wierzawicach zorganizował wycieczkę rowerową dla dzieci należących do kół zainteresowań. Podczas wycieczki rowerowej dzieci poznawały najbliższą okolicę i podziwiały piękne widoki swej miejscowości.

Czytaj więcej...

Zajęcia plastyczne w Wierzawicach

zajecia plastyczne26 maja Ośrodek Kultury i Biblioteka w Wierzawicach gościły najmłodsze dzieci z ZS w Wierzawicach na warsztatach plastycznych ph. „ Prezent dla mojej mamy".

Czytaj więcej...

Zajęcia kulinarne w Wierzawicach

zajecia kulinarneWarsztaty kulinarne w Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbywają się cyklicznie raz w miesiącu.

Czytaj więcej...

Spotkanie Teatrzyków Dziecięcych w Wierzawicach

teatrzyki spotkanie14 maja 2015r. w Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbyły się Spotkania Teatrzyków Dziecięcych podczas których zaprezentowała się grupa teatralna "Fantazyjki" z Ośrodka Kultury z Wierzawic i teatrzyk " Przyjaciele baśni" z Ośrodka Kultury w Dębnie.

Czytaj więcej...

Zapraszamy

dnigminy m

 nocbrzoza m

festiwal m

 

dzienmamytaty m

konkursdebno m

 

lipa m

Dziewczynka z zapałkami

dziewczynka

Mały książę

ksiaze

Skrzypek na dachu

skrzypek

Odwiedzin

1262288
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni
Ten miesiąc
Poprzedni
Razem
209
551
1212
1571
5169
7082
1262288

Twoje IP: 54.81.105.205
Server Time: 2018-06-21 06:23:03

Polecane strony

 

facebookna_jagodybaner wojt