GMINNY OŚRODEK KULTURY

GMINY LEZAJSK

Dzień Dziecka w Maleniskach

Dnia pierwszego czerwca 2021 roku pracownicy Ośrodka Kultury w Maleniskach zostali zaproszeni na „Dzień Dziecka” zorganizowanego przez Przedszkole Filialne w Maleniskach. W tym radosnym dniu naszym zadaniem było przeprowadzenie zabaw dla dzieci. Zdecydowaliśmy się na zajęcia z chustą animacyjną.

Czytaj więcej: Dzień Dziecka w Maleniskach

Dzień Matki i Ojca w Maleniskach

„Dzień Matki” i „Dzień Ojca” to dni obchodzone prawie na całym świecie. Święta te przypominają nam, jak ważne są nasze mamy i nasi ojcowie oraz że każdej mamie i tacie należy się moc uścisków, buziaków i milion bukietów kwiatów za ich bezwarunkową miłość. Z okazji „Dnia Matki” i "Dnia Ojca” w Ośrodku Kultury w Maleniskach, przy współpracy z Przedszkolem w Maleniskach 26.05.2021 r. odbyła się uroczysta akademia.

Czytaj więcej: Dzień Matki i Ojca w Maleniskach

Wiosenne warsztaty kreatywne w Maleniskach - witraże z papieru

Wiosna to pora roku, kiedy dni staja się dłuższe, słońce zaczyna mocniej przygrzewać. Na burych trawnikach, klombach i polanach zaczyna tętnić życie: kiełkuje trawa, zakwitają kwiaty- zawilce, przebiśniegi, krokusy i tulipany, a wśród nich uwijają się pszczoły i motyle, które delektują się smakiem pysznego, słodkiego nektaru.

Czytaj więcej: Wiosenne warsztaty kreatywne w Maleniskach - witraże z papieru

Podkategorie