GMINNY OŚRODEK KULTURY

GMINY LEZAJSK

Kurs animatora w LOWE

Przez dwa dni trwał kurs animatora zabaw organizowany w nowo powstałym Lokalnym Ośrodku Wiedzy i Edukacji z siedzibą w Dębnie. Udział w szkoleniu wzięła między innymi p. Zofia Woś z Ośrodka Kultury w Brzózie Królewskiej. Było interesująco i intensywnie. Certyfikat zdobyty. Nabyte umiejętności na pewno się przydadzą. Składamy podziękowania dla prowadzących za ciekawą formę szkolenia, a gospodarzom za miłe przyjęcie.

Czytaj więcej: Kurs animatora w LOWE

Robotyka w Brzózie Królewskiej

Wszyscy wiedzą, że przyszłość to roboty, komputery i automatyzacja. Dlatego też Strażacka Orkiestra Dęta w Brzózie Królewskiej przy wsparciu Ośrodka Kultury przygotowała ofertę wyjątkowych zajęć z robotyki i programowania dla dzieci - "RoboGiganci - aktywizacja dzieci z obszarów wiejskich", podczas których instruktor pan Przemysław Nycz wprowadza uczestników warsztatów w niezwykły świat nowoczesnych technologii i futurystycznych maszyn.

Czytaj więcej: Robotyka w Brzózie Królewskiej

Nagrania do konkursu ARiMR

Zespół Brzozoki nie spoczywa na laurach. Przez kolejne dni trwały nagrania i przygotowania do następnego konkursu. Ze względu na sytuację i ograniczone możliwości osobowe pracę podzielono na poszczególne etapy. Mamy nadzieję, że wysiłek włożony w utworzenie filmiku konkursowego przyniesie efekty.

Czytaj więcej: Nagrania do konkursu ARiMR